Jadrové vrtání Praha

Ruční jádrová vrtačka

Ruční jádrová vrtačka

I u nás je občas něco nutné dokoupit. Někdy i 2-3 dny nevrtáme, někdy se sejdou dvě akce v jednom dni a ještě se časově překrývají. To se nám stalo již podruhé za sebou. Takže padlo rozhodnutí, že musíme s MATem zainvestovat. Kvalitní ruční jádrová vrtačka se hodí ke spoustě věcí. Třeba i pro vrtání do kovové traverzy. Ano, trochu nepoměr velikosti vrtáku a k jádrové vrtačce. Ale při upnutí do stojanu pro jádrovou vrtačku si neničíte ani vrtáky. Mluvím o klasickém vrtání vrtáky na kov o průměru cca 6 až 20mm.

Já PAT Vrtačka a kolega MAT Korunka tak již dokážeme ve stejném okamžiku vrtat prostupy současně. A protože na většinu jádrových vrtání jezdíme a zvládneme je i v jedné osobě. Tedy kromě šikmého vrtáni nas 200mm, kde pokud nemáme na minutku domluvenu pomoc jiné osoby, musíme vyjet ve dvou.

Kolega MAT Korunka se již nemohl dočkat nové hračky a hned se jí ujal s radostí vyzkoušet při jádrovém vrtání na sucho. Jádrová vrtačka ale vrtá i na mokro a se stojanem až do průměru 200mm. Ruční jádrová vrtačka je skvělý nástroj pro naše potřeby, tedy pro naše zaměření na realizace prostupů 20mm až max. 300mm průměru prostupu. Pro tuto ruční jádrovou vrtačku však připadají v úvahu otvory max. do průměru 220mm.

Neváhejte tedy a kontaktujte nás. abychom mohli podrobit řadné zátěži tuto ruční jádrovou vrtačku.  Jistě máte podněty pro zlepšení komfortu vašeho bydlení. Lokální rekuperace, centrální rekuperace, nová digestoř, ventilace garáže či jiných prostor, prostupy pro nové rozvody technologií (voda, odpad, plyn, elektřina)… jistě podněty u sebe doma, u rodičů či známých naleznete.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Na webu pomáhá TomyS.cz